[02.02.2024]

Pamazām gatavojamies Koka Pūķa atnākšanai, 3.februāra vakars ir labs laiks ģimenes lokā gatavot pelmeņus, apdomājot nākamā gada plānus un vēlmes. 4.februāra rītā Pūķis būs klāt un gada individuālā ietekme sāks izpausties katra cilvēka ikdienā. 10.februārī sākas 15 dienu Jaunā Gada svinības, par ticējumiem vairā lasiet šeit!

[01.12.2023]

Dārza sezona beigusies, esmu atgriezusies Rīgā! Šodien sākas pieteikšanās ziemas sezonas Praktiskā Fenšui kursam- 12 lekcijas tālmācības formātā- katra lekcija sastāv no mācību materiāla un 2h audiolekcijas, personisks informatīvs atbalsts WhatsApp vai Telegram vidē, pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv

Par citām mācību iespējām vairāk šeit

[05.07.2023]

Pēc 15 gadu perioda beidzot esmu saņēmusies atvadīties no biroja telpām Artilērijas ielā. Sākotnēji mana darbība tika pakārtota bērna vajadzībām- vispirms bērnudārzs aiz stūra, tad skola uz tās pašas ielas, nu bērnam jau 18, vajadzība izbeigusies dabiskā ceļā. Protams, sava nozīme ir arī lielo ciklu maiņai, nākamā gada februārī mainās lielās divdesmitgades, sāksies jauns enerģiju periods ar pilnīgi citām iespējām, tādējādi esošais birojs vairs neatbilstu ārējā laika prasībām un nebūtu vairs īsti labvēlīgs. Par periodu maiņu vairāk uzrakstīšu rudenī, tomēr, ja kādam no jums jau šobrīd ir nemiers un "zīmes", ka jāiet prom no dzīvesvietas vai darba telpām, tam var būt pamatots iemesls tieši enerģiju kartē, ka telpas var "apstāties" savā labvēlīgumā no nākamā gada februāra. Tas pats attiecas uz mājām, kas šobrīd ir būvniecības stadijā, būtu vēlams izvērtēt, cik būtiski ir tās pabeigt tieši šogad vai ļauties plūsmai un pabeigt pēc februāra- tas būtiski maina mājas enerģiju karti, līdz ar to arī iemītnieku labsajūtu- veselību, attiecības un pārticību. Zvaniet, rakstiet, tiksim skaidrībā! :-)

[05.04.2023]

Beidzot abi dubultā Koka mēneši ir beigušies, sākas Uguns stihijas parāde, aprīlis ir Uguns Pūķa mēnesis, kad dominē Uguns un mazliet slapjas Zemes, savukārt maijs jau būs Uguns Čūskas mēnesis- Uguns elements dubultā un visā krāšņumā!

Sākusies otrā pieteikšanās Praktiskā Fenšui kompaktkursam! Online formāts, sākums 31.maijā, ieteicamais temps- 1 lekcija nedēļā, katra lekcija sastāv no 8-12 slaidu materiāla un 2h audiofaila. Pavisam 12 lekcijas, 38 eiro/gabalā. Pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv :-)

[06.02.2023]

Radošu un iespaidiem bagātu Ūdens Truša gadu!

Sākusies pieteikšanās Praktiskā Fenšui un 4Pīlāru kompaktkursiem, kas veidoti, pārstrādojot senās lekcijas vēl ērtāk uztveramā saturiskā un visuālā veidolā. Online formāts, sākums 22.februārī, pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv

[13.12.2022]

Sveicieni sniegos! Pa logu var pavisam skaidri redzēt, kāds tad izskatās dubultā Ūdens (Sniega) mēnesis:-)))

Šīs nedēļas galvenā tēma- sagatavot dāvanas Saulgriežu laikam un citiem svētkiem:-) Nesen saņēmām jaunas ziepes un vīrakus no Nepālas, ir visas iespējas sagaidīt Saulgriežus pienācīgā kvalitātē:-) Informāciju izsūtīju visiem tiem, kuru e-pasti ir manā rīcībā, ja neesat saņēmuši, lūdzu ziņojiet uz projekti@fengshui.lv, kā arī tad, ja esat ārpus FB un pat nojausmas nav, par kādiem vīrakiem un ziepēm es runāju:-)))

Nākamnedēļ pievērsīšos privāto kalendāru pasutījumiem, Plūmes zieda kalendāram un pieteikumiem uz gada prognozi - te nu darbojas princips, kurš pirmais brauc, tam sanāk ātrāk :-) paralēli salikšu idejas ar ziemas laika mācībām! Uz tikšanos!

[13.09.2022]

Sveicieni rudenī! Lai arī mana dārza sezona ir rosības augstākajā punktā, vēlos informēt, ka sākusies arī rudens mācību iespēju un 2023.gada personīgo kalendāru pasūtīšanas periods! Visi mācību kursi tiek pārstrādāti jaunā versijā, jo zināšanu apjoms pēdējo desmit gadu laikā ir tikai audzis:-) tāpat arī gada maiņa februārī ir pietiekami tuvu, lai sāktu plānošanu- jau tagad var pasūtīt 2023.gada prognozes un personīgo dienu kalendārus! Klātienes konsultācijas Rīgā būs pieejamas līdz ar pirmo sniegu:-) Uz tikšanos!

[16.03.2022]

Priecīgas ziņas vīraku lietotājiem! Nesen saņēmām kravu no Nepālas, ir iespēja iegādāties 19 dažādu paraugu komplektu testēšanai, lai atrastu sev vispatīkamāko aromātu! Šis vīraku veids ir maigāks, vairāk atgādina latvisko kadiķi un zālītes, pilnīgi atšķirīga "pēcgarša", salīdzinot ar indiešu smaržkociņiem. Domāju, ka labs risinājums iesācējiem, tiem, kuri vēlas pamēģināt ko jaunu, kā arī tiem, kuriem indiešu versija par stipru un nav vēlmes apkārtējiem radīt iespaidu, ka esi tikko no tempļa iznācis:-)

Tāpat nopērkamas dažādu veidu ziepes, vairāk informācijas LanHua FB lapā! Saziņai izmantojiet projekti@fengshui.lv Lai koši un smaržīgi!

[04.02.2022]

Krāsainu, priecīgu un radošām enerģijām pilnu Ūdens Tīģera gadu! Lai viss izdodas dinamiski un koši!

[08.12.2021]

Sveicieni ziemā! Šogad- ātrāk, kā citus gadus, esmu publicējusi prognozi 2022.gadam, tālab, lai varētu pienācīgi sagatavoties. Koka enerģija nav bijusi veselu mūžību; tiem, kuriem tā labvēlīga, ir laiks sākt rosīties, lai uz gada maiņu februārī jau varētu izmantot visas iespējas. Prognoze jāizlasa rūpīgi, kalkulatorā jāsalīdzina savi dati ar ieteikumiem, ja kas neskaidrs, drīkst pieteikties uz konsultāciju:-)

[14.07.2021]

Sveicieni vasarā! Vēlos padalīties ar jaunumiem- jaunākajā žurnāla "Citādā Pasaule" numurā varat izlasīt manu sarunu ar Romānu Koļedu- par metafiziku, burbuļiem, dzīves uzdevumiem un ļaušanos dejai ar Universu :-) Žurnālam pieejama arī elektroniskā versija.

[01.02.2021]

Ar prieku paziņoju, ka ir pieejami ieteikumi un prognozes 2021.gadam, kā arī ticējumi Jaunā gada sagaidīšanai! Šis ir īstais moments, lai no plauktiņa izņemtu savu mājvietu plānus, dzimšanas kartes un līdz 3.februārim izpētītu, kas šogad gaidāms mājvietā, darba vietā vai personīgajā dzīvē! Tiem, kuriem plauktiņā plānu un karšu nav, ir lieliska iespēja pievienoties jauko klientu pulkam:-)

[02.01.2021]

Sveicieni Jaunajā gadā! Man pašai vienmēr ir gana savādi tā visiem vēlēt, jo es nekādi neizjūtu šo pāreju kā kaut kā jauna sākumu:-) vienkārši kārtējā diena! Palēcieni pārmaiņās un sajūtās man ir Ziemas Saulgriežos un februāra sākumā, kad mainās gadi pēc saules kalendāra. Šogad Metāla Vērša gads pēc saules kalendāra sāksies 3.februārī, pl. 16:59 pēc Rīgas vietējā saules laika, līdz tam klanāmies Metāla Žurkai:-). Protams, pirmās izmaiņas sajūtās jau parādīsies 5.janvāra agrā rītā, kad atnāks Zemes Vērša mēnesis- dubultā zeme sāks līdzsvarot ūdens enerģiju, Žurka mazliet atmaigs, jo no visiem 12 zvēriem Žurka draudzējas tieši ar Vērsi. Tāpat, mainoties saules gadam, mainās arī debespušu enerģētika, kas ietekmē procesus un notikumus- šajā gadā "ieslodzītais" 7nieks tiks brīvībā un ar to saistītās elpceļu problēmas aizies otrajā plānā... Šobrīd vēl pāris dienas esam Žurkas gada Žurkas mēnesī ar apjomīgu ūdens enerģiju, tāpat ar "ieslodzītu" 7nieku gan gadā, gan mēnesī, no enerģētikas skatupunkta- pats smagākais laiks ir tagad...

Ķīniešu metafizikas mācības būtība ir harmonijas un līdzsvara radīšana, par cilvēka mijiedarbību ar laiku un telpu- notikumus un iznākumu nosaka tas, cik harmoniska ir šī Debesis (laiks)- Cilvēks (izvēles)- Zeme (debespuses un telpa) trīsvienība... Tad nu šogad, kad Debesu enerģija skaudra, Zemes enerģētika- ar ierobežojumiem, situācijas iznākumu lielā mērā nosaka cilvēka faktors, personīgās izvēles, attieksme un lēmumi. Lai mums izdodas! :-)

[07.12.2020]

Ziemīgi sveicieni visapkārt! No šodienas sākas pieteikšanās nākamā gada Plūmes Zieda kalendāram, tāpat arī individuālajam 4 Pīlāru kalendāram- lūdzu neatlieciet uz pēdējo brīdi:-) Tāpat apsveriet domu saplānot nākamo biznesa gadu, piesakoties uz gada prognozi (no februāra līdz februārim), vai izvēloties biroja korekciju plānu pa mēnešiem visam gadam.

Jaunajiem klientiem- ja nezināt, kurš no pakalpojumiem, kalendāriem vai prognozēm jums būtu nepieciešams, lūdzu rakstiet uz projekti@fengshui.lv un jautājiet- kopā tiksim skaidrībā, iepriekš rakstītais vairāk bija adresēts cilvēkiem, kuri jau izmantojuši manus piedāvājumus un orientējas profesionālajā žargonā :-)

Pavisam aktuālā ziņa- no 1.janvāra mainās maksājamo nodokļu apjoms, tas ietekmēs arī manu pakalpojumu cenas. Visiem pakalpojumiem, kas attiecas uz nākamo gadu, bet tiek pieteikti un apmaksāti līdz 30.decembrim, saglabājas esošā cena.

Ja vēlaties kādam no pakalpojumiem iegādāties dāvanu karti, droši rakstiet uz projekti@fengshui.lv - pieejama (nosacīti beztermiņa) elektroniska dāvanu karte.

Visa jaunākā informācija par online pasākumiem parādīsies manā FB lapā- apmeklējiet, komentējiet un dalieties:-)

Lai jums viss balti un pūkaini:-)

[16.09.2020]

Sirsnīgi sveicieni rudenī! Pamazām pošos atgriezties biznesa, konsultāciju un mācīšanas vidē, vēl mazliet tik jānoapaļojas ar dārza darbiem- šogad iesāku vērienīgu revolūciju dārzā, pievienojot ap 100 jaunu puķu un krūmu:-)

Šī gada nogale (līdz nākamajam februārim) paies spēcīga ūdens ietekmē (Žurka simbolizē ūdeni), tādējādi tas ir vislabākais laiks jaunu zināšanu apguvei. Ja esat jebkad apsvēruši mācīties ko ezotēri izglītojošu un praktiski izmantojumu, īstais laiks ir tagad:-) Nākamā gada Vērsis jau ir pavisam praktiski noskaņots, iegūtās zināšanas jau varēs likt lietā...

Mācību saturs ir veidots tā, lai katrs indivīds var mācīties savā tempā, ar privātu attieksmi un atbalstu, tomēr nevar noliegt ieguvumus no kolektīvas mācīšanās slēgtā vidē- diskusijas, atbildes uz jautājumiem, iespēja dalīties ar piemēriem, utt., saglabājot arī anonimitāti, kas dažkārt ir noteicošais faktors, kāpēc cilvēki neiet mācīties klātienes lekcijās... Vairāk par mācību iespējā lasiet Kursu sadaļā. Uz tikšanos!

[09.04.2020]

No šodienas izziņoju pasākumu "Pievērto biznesa telpu pārveides izaicinājums", piedāvājot 20% atlaidi darba telpu audita projektiem (vairāk). Audita būtība ir noskaidrot labākās krāsu gammas, plānojumu un interjera dizaina nianses, kas vislabāk veicinātu biznesa vajadzību sasniegšanu, kā arī radītu iespējami labāko vidi darbinieku iespējām radoši izpausties. Telpu plāns, adrese un vēlmju saraksts uz projekti@fengshui.lv ir viss, kas nepieciešams:-) Projekta apspriešana video vai audio formātā, piedāvājums spēkā līdz 17.aprīlim, pl. 17:45 :-)

[13.03.2020]

Ārkārtas apstākļos esmu joprojām pieejama, gan telefona konsultācijās, gan projektu apspriešanā epastu formātā. Visiem iesaku saglabāt mieru, fokusēties uz "iekšu", pēc iespējas palikt mājvietā un parūpēties par imunitāti. Man tik daudz būtu ko teikt par šībrīža situāciju, ka nevaru saprast, no kura gala un vai vispār tam ir nozīme... Ja pieņemam, ka visus Universa procesus iespējams izteikt matemātiski, tad, protams, arī es esmu pētījusi notiekošo no matemātiskā skatu punkta, ņemot vērā laika un telpas enerģiju, valstu dibināšanas laikus un procesa attīstības scenārijus. Un man patiešām jāsaņemas, lai mierīgi uztvertu tā-tikai-gripa-beidzam-panikot tipa viedokļus. Ir nopietnāk, kā liekas. Varbūt saņemšos un uzmargošu kādu rakstu :-) Ceru, ka Austrumu palodzes visiem ir atbrīvotas no telpaugiem un neviens nesēž ar skatu uz Ziemeļiem:-)

[23.02.2020]

Gads ir sācies gada dinamiski, pat retrogrādā Merkura periodā darba pilnas rokas:-) vēlējos precizēt jaunajiem un potenciālajiem klientiem noderīgu informāciju, lai padarītu saziņu un sadarbību pēc iespējas vienkāršāku. Mani pakalpojumi ir pieejami ar priekšapmaksu- šis veids ļoti noder klientu gatavības izvērtēšanā un rindas koriģēšanā.

Praktiskā pieredze liecina, ka pieteikties dzimšanas kartēm un māju projektiem vienlaikus var gana daudz cilvēku un šādos momentos prioritāte ir tiem, kuri pirmie veic pārskaitījumu. Plāni, vēlmes un iespējas mainās un manas stundas diennaktī ir tik, cik nu ir:-) cenšos neveikt liekas kustības:-) Tāpat vēlos atgādināt, ka rinda veidojas no pieteikumiem epastā, paralēli neizslēdzot saziņu citos veidos, tomēr ilgtermiņā ērtāk ir, ja visi klientu dati glabājas epastā. Saziņa, zvanot uz telefonu, sastrēguma momentos mēdz būt apgrūtināta, jo es visu savu uzmanību veltu esošajiem klientiem... ja dienā ir 3 konsultācijas pa 3h, tad bieži esmu runājama tikai pirms pusnakts:-)

Ļoti ceru uz sapratni- manas darbības pamatā ir klientu konfidencialitāte, tāpēc nākas organizēt klientu plūsmu pašas spēkiem un gadu gaitā pieredzētā ideālā darījumu secība ir šāda: klients izpēta mājas lapas piedāvājumu, izvēlas nepieciešamo, neskaidrību gadījumā zvana/raksta par detaļām, iesūta nepieciešamos datus, veic pārskaitījumu, saņem sagatavoto informāciju un konsultācijas dienu/laiku. Lai mums visiem lielisks pavasaris! :-)

[08.01.2020]

Šī gada labo darbu sarakstā ir sadarbība ar Dzīvnieku aizsardzības biedrību "Dzīvnieku SOS"- mana izvēle ir atbalstīt šo organizāciju, jo arī mūsu ģimenē ir no patversmes nākuši divi kaķi:-) Privātprakses ietvaros ik pa laikam ir situācijas- praktiski darbi vai padomi, kurus īsti nevar pārvērst rēķinos- tēmas vai apjoma dēļ, tomēr cilvēki jūtas pateicīgi un vēlas par saņemto risinājumu, padomu vai padarīto darbu kā atlīdzināt, pēc savām iespējām. Visvairāk tas attiecas uz īsajām sarunām un sarakstēm, kur cilvēks ātri iegūst sev nepieciešamo padomu, bet man, savukārt, liekas mazliet savādi prasīt apmaksu par 15 min sarunu:-))) Tad nu esmu radusi iespēju, lai neviens nevienam enerģētiski nepaliek parādā un labums tiek arī trešajām personām:-) īpaši tas ir svarīgi gadījumos, kad padomi tiek izmantoti biznesā un darījumos.

Konts ziedojumiem:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Dzīvnieku SOS"
Swedbank AS:  LV77HABA0551014358802 
PayPal: dzivniekusoss@gmail.com
Mērķis: Ūsiņam un draugiem

Ziedojumu tālrunis: 90006680, ar katru zvanu tiek ziedoti 1.42 eiro.

P.s. Ūsiņš ir brīnišķīgs, bezgala skaists kaķis, kurš ticis paglābts no iemidzināšanas nieru mazspējas dēļ un, pateicoties ziedojumiem, spēj dzīvot savu neparasto kaķa mūžu jau 21 gadu un iedvesmot jauniem darbiem.

[03.01.2020]

Sveicieni Jaunajā gadā! Nākamo piektdien, 10.janvārī no 14.00- 22.00 ir iespēja apmeklēt Atvērto durvju dienu, lai iepazītos ar mani, dažādu pakalpojumu un mācību programmu saturu un iespējām. Lūgums informēt par ierašanos, rakstot uz projekti@fengshui.lv vai zvanot uz +371 29287195, lai būtu iespējams nodrošināt nepieciešamo pīrādziņu skaitu:-) Uz tikšanos Artilērijas 40!

Tuvākie publiskie semināri:

"Praktiskā Fenšui meistarklase"- 15.01. 18:15- 21:15, 17.01. 9:15-12:15; (60 eiro, 5 vietas, Artilērijas 40)

"Romantiskās attiecības Žurkas gadā"- 20.01. 18:15- 20:45, 21.01. 11:15- 13:45; (30 eiro, 5 vietas, Artilērijas 40)

"Ieskats Sejas lasīšanas metodē"- 22.01. 18:00- 21:00; (40 eiro, 15 vietas, Merķeļa 21)

"Pārmaiņas telpu dizainā 2020 gadā"- 30.01. un 1.02. 10:30- 13:00, 3.02. 19:00- 21:30; (30 eiro, 5 vietas, Artilērijas 40)

Pieteikšanās un detalizēta informācija, rakstot uz projekti@fengshui.lv, info FaceBook

[20.12.2019]

Pirmssvētku laikā vēlos laicīgi informēt par iespējām nākamajā, Metāla Žurkas gadā, kurš pēc ķīniešu saules kalendāra sāksies 2020. gada 4.februārī, pl. 11:04 pēc Rīgas laika. Metāla Žurkas gads ir īpaši piemērots precīzu zināšanu apguvei, tāpēc pēc ilgāka pārtraukuma atkal būs iespēja klātienē apgūt dažādas ķīniešu metafizikas metodes- "Praktisko Fenšui- Lidojošās Zvaigznes", "Dzimšanas karšu veidošanu 4 Pīlāru sistēmā", "Plūmes Zieda paredzēšanas mākslu" un Ķīniešu sejas lasīšanu". Vairāk informācijas atradīsiet šeit. Lūgums ņemt vērā, ka katrā grupā ir 5 vietas, tāpat iespēja vienoties par noteiktu lekciju dienu un laiku- to nosaka apmeklētāju vēlmes un iespējas, man atliek vien pielāgoties:-)

Tāpat lūgums neatlikt uz pēdējo brīdi kalendāru pasūtīšanu, īpaši privāto- februāris pienāks ātrāk, kā domājam, arī individuālās gada prognozes ir jāsagatavo un jāizrunā. Labākais kalendāru sagatavošanas laiks ir tagad, līdz gada nogalei, janvāra mēnesi veltot gada prognožu konsultācijām:-) Vairāk informācijas pakalpojumu un kalendāru lapā.

Janvārī paredzēti arī publiskie semināri, "Praktiskais fenšui dzīves vietai", "Praktiskais fenšui birojam/veikalam", "Ieskats sejas lasīšanas metodē" un "Pārmaiņas 2020.gadā dzīves un darba telpās". Datumi tiks precizēti tuvākajā laikā, sekojiet jaunumiem šeit vai Facebook lapā!

[12.12.2019]

Apsveicu ar ziemas iestāšanos! Vēlos padalīties ar jaunākajām ziņām- beidzot Rīgā ir pieejamas kopstādes telpas- UP Office, kas iekārtotas pēc fenšui likumiem, īpaši pielāgotas jauniem uzņēmējiem ar radošām un ambiciozām idejām! Vēl divas piektdienas- 20. decembrī no 12.00-17.00 iespējams tās aplūkot klātienē, Merķeļa ielā 21, 5.stāvā. Vairāk informācijas atradīsiet UP Movement mājaslapā. Uz tikšanos! :-)

[01.11.2019]

Sirsnīgi sveicieni rudenī! Mana agrārā sezona ir beigusies, pēdējie krūmi un puķes ir sastādītas, esmu atpakaļ Rīgā ar saviem diviem kaķiem. Konsultācijas pieejamas no pirmdienas, 4.novembra. Lūgums laicīgi pieteikties nākamā gada personīgajiem kalendāriem, kā arī gada prognozēm- iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka 4.februāris pienāk ātrāk, kā plānots:-)

[25.07.2019]

Sirsnīgi sveicieni vasarā! Lai arī vairums bērnu vecāku izbauda vasaru un septembris liekas tik tālu, tas tomēr reiz pienāks :-) un sāksies jezga ap pulciņu, nodarbību izvēli mūsu bērniem. Tas pamudināja mani uz domu izveidot piedāvājumu "Saudzē bērnu un pedagogus! :-)", laicīgi noskaidrojot bērna individuālās iezīmes, talantus, virzību un piemērotākās sfēras. Mana līdzšinējā pieredze vairāk bijusi kā saskarsme ar vecākiem, kuru bērni jau izrāda nepatiku vai protestu pret vecāku izvēlētajām nodarbēm- ne visiem bērniem der kolektīvas izpausmes, citiem ir bīstams ātrums vai ūdens, citu bērnu vecāki pat nenojauš par slēptajiem talantiem, kas netiek attīstīti.

Jūlijā bērnu dzimšanas kartēm ir 10% atlaide- 36 eiro! Piedāvājums domāts vecākiem, kuru bērni ir vecumā no 2-14 gadiem, tajā ietilpst dzimšanas karte Pdf formātā, 45-60 min saruna (arī neklātienē) un sarunas audiofails. Piesakoties un apmaksājot pasūtījumu jūlijā, t var izmantot arī citā, sev ērtā laikā. Bērna dzimšanas datus un interesējošos jautājumus lūgums sūtīt uz epastu: projekti@fengshui.lv Lai mums visiem izdodas!

[26.04.2019]

Sirsnīgi sveicieni pavasarī! Ir sācies magnoliju ziedēšanas laiks manā dārzā un pilnā sparā izpaužas ikgadējais agrārais nemiers- ar sēšanas darbiem un peoniju kolekcijas papildināšanu, tāpēc darbus pie fenšui projektiem, dzimšanas kartēm un apmācībām plānoju savlaicīgi. Rīgā ierodos un esmu tikai uz konkrētām tikšanās reizēm, tāpēc lūgums pieteikties savlaicīgi:-)))

Vēlos piebilst, ka 11.maijā no pl. 12.00 Cēsu pils parkā notiks "Spīdolas salidojums"- dažādu veselības prakšu un seno zināšanu saiets. Plašāk par pašu pasākumu, dalībniekiem un programmu varat uzzināt ŠEIT. Visi mīļi aicināti, ņemiet līdzi bērnus, vecākus, draugus, kaimiņus un citus jaukus cilvēkus, saģērbieties ērti:-) Uz tikšanos!

[04.02.2019]

Laimīgu un panākumiem bagātu Zemes Cūkas gadu! Pievienoju informāciju, kas noderīga šim gadam- par Lidojošajām Zvaigznēm 2019.gadā un par Jaunā gada sagaidīšanas niansēm. Lasiet, pētiet, izmantojiet un dalieties!

[01.01.2019]

Smaidīgu, priecīgu un mīlestības pilnu Jauno gadu! Nākamie semināri par Cūkas gada enerģijām- mājvietā/ birojā/veikalā , notiks 24.janvārī, pl. 19.00 un 25.janvārī, pl. 9.30. Tiem, kas dzīvo ārpus Rīgas- 26.janvārī, pl. 13.00. Sarunas laiks- 2h, pieteikšanās, rakstot uz epastu projekti@fengshui.lv Uz tikšanos!

[18.12.2018]

Sākam pamazām gatavoties Cūkas gada enerģijām- tējvakars par tēmu, kā sagatavoties jaunajām enerģijām mājvietā, notiks 20.decembrī, pl. 18.30, par pārmaiņām birojā vai veikalā runāsim kafijrītā, 21.dec., pl. 9.30. Sarunas laiks- 2h, pieteikšanās, rakstot uz epastu projekti@fengshui.lv Uz tikšanos!

[19.11.2018]

Šodien svinam uzņēmuma 16.dzimšanas dienu! Paldies no visas sirds manai ģimenei, draugiem, klientiem un sekotājiem par atbalstu, mijiedarbību un pilnveidošanos šo gadu laikā! Sena ķīniešu gudrība vēsta- "Gaismas stars ir zelta vērts, bet ar zelta gabalu gaismas stars nav nopērkams", tādējādi atgādinot mums, ka nav pasaulē nekā vērtīgāka par laiku :-)

[05.11.2018]

Sveicieni rudenī! Mana agrārā sezona ir beigusies, kopā ar optimistiskajiem, podos ziedošajiem tomātiem esmu atgriezusies Rīgā un pieejama klātienē:-) Pēdējie jaunumi ir LanHua lapas izveide Facebook, lai ērtāk sazinātos ar cilvēkiem un ik pa laikam publicētu kādu praktisku informāciju!

[11.09.2018]

Sveicieni atvasarā! Vasara paskrējusi vienā elpas vilcienā, sācies ražas novākšanas laiks :-) esība brīvā dabā ir kārtīgi uzlādējusi manas baterijas, esmu gatava rudens sezonai- darbiem, mācībām un jauniem izaicinājumiem! Pirmais eksperiments iesācies nesen- pētu un testēju sociālos tīklus, konkrēti, Facebook :-) radusies sajūta, ka jābūt pieejamākai un jāpadalās ar idejām, padomiem, pārdomām un visādi citādi praktiski noderīgu informāciju! :-)

[07.05.2018]

Sveicieni maijā! Beidzot ir sācies kārtīgs pavasaris un dārza sezona ir atklāta! No maija līdz novembrim pārsvarā būšu ārpus Rīgas- darbs pie projektiem un dzimšanas kartēm turpinās, tomēr klātienes tikšanās jāplāno laicīgi :-) Saziņai labāk izmantot epastu, jo dārza darbos telefons netiek ņemts līdzi un parasti tiek aplūkots tikai pēc saulrieta:-)

[11.03.2018]

Sveicieni pavasarī! Man ir divas ziņas- paveikta revīzija RAKSTU sadaļā, pievienojot jaunus materiālus. Otra ziņa- nebūšu pieejama no 17. līdz 27.martam- šī gada Suns man pašai nozīmē Eleganto Pārklāju (vairāk šeit) , kas rosina uz māksliniecisku jaunradi- mēģināšu kļūt par amatnieku, jo mani 2 Suņi dzimšanas kartē kopā ar gada Suni rada sajūtu, ka īstais laiks un virziens ir tieši tagad. Turiet īkšķus! :-)

[31.12.2017]

Gada nogale ir pienākusi, pēc klasiskā Jaunā Gada nosvinēšanas varam palēnām sākt gatavoties Zemes Suņa atnākšanai, kas notiks 2018.gada 3.februārī, 23:29, pēc divu gadu ilgušās uguns-metāla kaujas iestāsies dubultas zemes miers :-) Ķīniešu Jaunā gada svinības būs vēl vēlāk, līdz ar jauna mēness iestāšanos. Lai izdodas viss, kas iecerēts!

Jaunās cenas pievienotas tikai šodien, tālab visiem, kas pieteicās laika posmā no Saulgriežiem līdz Vecgada vakaram, spēkā paliek iepriekšējās cenas :-))

[02.12.2017]

Gada nogale tuvojas- veidoju jaunus plānus un piedāvājumus nākamajam Suņa gadam! Lielāko daļu decembra- no 3. līdz 23.datumam saziņas pavēlnieks Merkurs iet atmuguriski, tālab esiet filozofiski un pacietīgi komunikācijā- runājiet lēnītēm, vienkārši, vajadzības gadījumā izmantojot izteiksmīgu mīmiku un graciozas roku kustības :-) Jaunas mācību iespējas būs pieejamas no janvāra- klātienē un tālmācībā. Pamazām top arī jauni mācību kursi un formas...

Ne tik labā ziņa ir, ka drīzumā tiks mainītas pakalpojumu cenas, jo valstī ir mainījušās nodokļu likmes. Šībrīža cenas ir spēkā līdz Ziemas Saulgriežiem- 21.decembrim, izmantojiet iespēju! Pakalpojumiem pieejamas arī dāvanu kartes!

[21.11.2017]

Esmu atpakaļ ar jauniem iespaidiem un zināšanām no garā Ķīnas ceļojuma! Tāpat garajās svētku brīvdienās esmu ar pateicību nosvinējusi arī kompānijas "LanHua" 15.dzimšanas dienu, paldies milzīgs visiem Skolotājiem, draugiem, studentiem un klientiem- es mācos no ikviena un ar katru jaunu, sarežģītu situāciju iegūstu jaunas zināšanas un pieredzi. Lai arī turpmāk mums kopā viss izdodas!

[02.09.2017]

Apsveicu ar jauna mācību gada sākumu! Klātienes konsultāciju iespējas Rīgā- no 11. līdz 30.septembrim, tad atkal no 1.novembra. Oktobrī nebūšu pieejama- pētīšu kalnu formas un budisma sakrālās celtnes :-) Steidzamai saziņai var mēģināt izmantot epastu, pēc iespējas to pārbaudīšu. Lai jums visiem smaidīgs rudens!

[05.07.2017]

Līdz ar vasarīgo laiku, skolēnu brīvdienām un agrārās sezonas rosību mana biroja darbība tiek pārcelta uz laukiem :-) Sabiedrisko un privāto telpu projektus tas būtiski neietekmē, klātienes konsultācijas Rīgā dzimšanas karšu izpētē jāplāno laicīgi. Vasaras sezonā daudz vienkāršāka pieeja pakalpojumiem ir tiem, kuri dzīvo vai strādā Rīgas- Rūjienas ceļa tuvumā, izmantojiet šo iespēju! Lai smaidīga vasara, laba atpūta un viss aug griezdamies!

Kursu sadaļā atjaunota informācija par rudens mācībām. Kalendāru sadaļā informācija par 2018.gada kalendāru pasūtīšanu. Jūlija otrā pusē ir tuvākā iespēja ir apmeklēt Fenšui un Sejas lasīšanas seminārus. Uz tikšanos mācībās!

[13.06.2017]

23.maija Re TV saruna par fenšui ar Kristu Tuču, raidījumā "Neredzami redzamais". Šobrīd raidījums skatāms DELFI portāla Orākula bibliotēkā.

[04.05.2017]

Sveiciens Valsts svētkos! Novēlu visiem ieviest savā mājvietā balto galdautu kaut uz mazgaldiņa, arī ikdienā, ne tikai svētkos... kā vietu, kur sapulcēties tuvo lokā ik vakaru, kā vietu, kur vienatnē apcerēt dienas gaitas un padomāt par rītdienu. Mūsmājās tas ir kļuvis par ikvakara un arī brīvdienu rītu rituālu...

[29.03.2017]

Apsveicu ar pavasara iestāšanos! Marts nav šī gada jaukākais mēnesis, tā kā Gailis gadā cenšas izaicināt un kontrolēt Trusi mēnesī... bet tā kā šodien ir Truša diena, tad nu cerams, ka divi Truši viens par otru pastāvēs un Gailis varēs pievērsties savām lietām :-) Manā birojā joprojām norit remontdarbi- līdz ar perioda maiņu pēc Lielo Trigrammu metodes š.g. 4.februārī esmu nobriedusi pienācīgi sagaidīt jauno uguns enerģiju un nokrāsot vīna krāsā visu, ko vien iespējams :-) Izmantojot jauniegūtās zināšanas, mainīšu arī sēdēšanas un galda virzienu, papildinot to ar noteiktā vietā novietotu strūklaku, lai pilnībā izmainītu enerģijas plūsmu :-)

Daļa sienu jau ir pārkrāsota, idejas un notikumi sāk realizēties, tāpēc vēlos padalīties ar jaunumiem mācību jomā. Līdzšinējā formā paliek neklātienes apmācības- cilvēks saņem audio lekciju ierakstus un mācību materiālus, mācās sev ērtā tempā un tad ik pa laikam ierodas privāti uz tēju, lai apspriestu visu nesaprotamo. Pieredze rāda, ka šī ir visefektīvākā metode tiem, kuri vēlas padziļināti apgūt vielu. Tomēr daudzi cilvēki vēlas tieši praktiskas zināšanas, bez garas un sarežģītas iedziļināšanās, tāpēc pēc ilgām pārdomām izdomāju, kā tieši no kopējā mācību kursa varētu izvilkt īsformāta semināra tēmu, kas vienlaikus būtu viegli uztverama un uzreiz izmantojama... Ja rodas ideja, atrodas arī vieta, kur to realizēt- mana telpa ar 5 brīviem krēsliem nav tas ērtākais risinājums, tāpēc turpmāk publiskiem semināriem tiks izmantota zināšanu studijas "Jūties labi" telpas Tallinas ielā 94 (pagalmā), tur ērti var sapulcēties 12-14 cilvēki.

Vairāk informācijas šeit: kursi un semināri. Uz tikšanos! :-)

[28.01.2017]

Laimīgu Jauno gadu!

Rakstu sadaļai pievienota gada prognoze par debespušu un laika ciklu ietekmi, palasiet arī par senajām Jaunā gada svinēšanas tradīcijām!

[04.01.2017]

Apsveicu ar sniegputeni! :-)

Vēlot atgādināt, ka darba lietu saziņai izmantoju projekti@fengshui.lv e-pastu- par tajā iesūtītajām vēstulēm uzreiz saņemu īsziņu telefonā. Senākos laikos, pirms šī epasta ieviešanas, vairāk tika lietota adrese linda@fengshui.lv... šī adrese tiek izmantota arī starptautiskās "fenšuistu" vēstkopas vajadzībām un, spraigu diskusiju gadījumā, varu saņemt pat 100 vēstules dienā, tā kā pastāv ļoti liela varbūtība, ka pārējās vēstules varu palaist garām :-) Tāpat gribētu piebilst, ka Facebook arī nav labākā iespēja steidzamai saziņai- šo aplikāciju atveru brīvajos momentos un ziņas no cilvēkiem ārpus draugu loka automātiski tiek novirzītas filtrētā satura mapē. Viena adrese klientu failu un jautājumu/komentāru arhivēšanai ir ērta sistēma, daudz sarežģītāk ir tad, ja mājas projekts tiek atsūtīts uz e-pastu, tad pāris jautājumu īsziņās uz telefonu, tad dizaina bildes Facebook... un vēl pāris precizējoši jautājumi Skype vai Whats Up :-) un pēc gada, piemēram, vēl daži papildu jautājumi :-)))))) E-pasta sistēmā ir iespēja katram klientam izveidot atsevišķu mapi, tāpēc, saņemot kādu jautājumu šobrīd, uzreiz varu paskatīties, ko apspriedu ar klientu 2012.gada maijā, piemēram:-) Par ērtu un jēgpilnu saziņu arī retrogrāda Merkura laikos! :-)

[23.12.2016]

Ziemassvētku laikā nāku klajā ar labām ziņām- cenas arī 2017.gadā paliek iepriekšējās! Šobrīd ir īstais laiks gatavoties gadu mijai, apsvērt mācīšanās iespējas (arī neklātienē) vai izmēģināt kādu no pakalpojumiem :-) Īpaši iesaku Plūmes Zieda kalendāru, tas patiešām noderīgs ikvienam! Lūgums ņemt vērā, ka janvāra vidus ar prognožu veidošanu jaunajam gadam ir gada noslogotākais laiks, lūdzu plānot savus pasūtījumus pēc iespējas savlaicīgi, drīkst jau tagad :-) Pakalpojumiem ir pieejamas arī dāvanu kartes. Gada sākumā ir arī plānoti daži publiskie semināri, sadarbībā ar "Jūties labi!", sekojiet jaunumiem!

Mīļus, gaišus un prieka pilnus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu! P.s. Uguns Gaiļa gads sāksies 3.februārī, 17:34 :-)

[30.11.2016]

Pēc piedalīšanās piketā pret mikronodokļa atcelšanu un obligātajiem sociālajiem maksājumiem no 2017.gada 1.janvāra, esmu vēl pārdomu varā. Novērojumi liecina, ka daudzi mazie uzņēmēji izvēlas radikālus risinājumus- vai nu slēgt uzņēmumu vai pacelt cenas. Mums decembrī viss paliek pa vecam, esmu pat piekoriģējusi mācību kursu cenas :-) Tāpat pirmssvētku laikā vēlos atgādināt, ka visiem pakalpojumiem ir pieejamas dāvanu kartes. Lai pūkaini balta ziema un priecīgs prāts!

[20.11.2016]

Vakar esam nosvinējuši LanHua 14.dzimšanas dienu, paldies visiem par apsveikumiem, jaukajiem vārdiem un novēlējumiem! Šī mēneša izskaņa paiet kalendāru gatavošanas rosībā un 2017.gada prognožu un padomu radīšanā, pamazām jau var pieteikties! :-)

[13.09.2016]

Rudens pienācis, laiks mācībām:-) Lai arī šobrīd saziņas planēta Merkurs vēl staigā atmuguriski (līdz 22.septembrim), tomēr lēnītēm sākam aptauju visiem interesentiem un mācītiesgribētājiem. APTAUJA domāta visiem tiem, kas gatavi vai tikai apsver iespēju mācīties. Droši jautājiet, ja kaut kas nav skaidrs, rakstot uz projekti@fengshui.lv vai zvanot uz tālruni 29 287195 Uz tikšanos mācībās! Linda

[14.08.2016]

Informēju, ka no 20. līdz 30.augustam būšu atvaļinājumā, bez datora un telefona :-) Uz tikšanos septembrī!

[08.07.2016]

Tuvākie pieņemšanas laiki Rīgā- 14.-15.jūlijs un 25.-29.jūlijs!

[25.04.2016]

Pavasara sākums līdz ar siltā laika iestāšanos lielu daļu cilvēku iedvesmo Lielajai Pavasara Tīrīšanai, kas pati par sevi ir jauka un apsveicama parādība. Dažkārt lielās pārvērtības tiek papildinātas ar spontānu remontu, ieviešot jaunas krāsas telpās un mainot funkcionālo plānojumu, tādējādi būtiski mainot telpu enerģētiku un tās ietekmi uz ģimenes locekļiem. Kā ar kosmētisko remontu neizjaukt, bet uzlabot esošo telpu enerģētiku un kā katram ģimenes loceklim izvēlēties labākos darbošanās virzienus telpā? Tam paredzēts īpašs praktiskais seminārs tiem, kuri šobrīd iecerējuši kosmētisko remontu- "Pavasara revolūcija- kā uzlabot mājas enerģētiku?", kas paredzēts 19.maijā no 18.30- 21.00 (21.30). Pieteikšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv Semināra cena- 50 eiro, tajā ietilpst semināra materiāli (arī audiofails) un kafijas/tējas pauze ar uzkodām. Par visu nepieciešamo līdzņemšanai informēsim privāti.

[08.03.2016]

Sirsnīgi sveicieni Sieviešu dienā!

Informēju par izmaiņām pakalpojumu un cenu jomā- pēdējā laikā palielinājies mazo īres dzīvokļu audita gadījumi, tiem piedāvājumā ir samazināta cena, jo darba patiešām ar tiem mazāk. Tāpat parādījies pieprasījums no mazajiem un vidējiem uzņēmējiem par dažādām, ar biznesu saistītām tēmām, kuras ir iespējams risināt ar kādu no ķīniešu metafizikas metodēm- dažkārt situāciju iespējams atrisināt, iztiekot bez telpu audita vai īpašnieka dzimšanas kartes. Plašāka informācija pakalpojumu sadaļā.

[04.02.2016]

Laimīgu, saticīgu un panākumiem bagātu Uguns Pērtiķa gadu!

[15.01.2016]

Līdz Pērtiķa gada sākumam palikušas 2 nedēļas, ir laiks pamazām iepazīties ar 2016. gada vēsmām gan personīgo iespēju ziņā, gan izmantojot attiecīgā gada enerģijas no astoņām debespusēm savā mājvietā un darba vietā. Mijiedarbība ar dabu un tās cikliem ir fascinējoša, lai gan dažkārt cilvēki nav sajūsmā par domu, ka kaut kāds ārējais laiks noteiks viņu spējas ko realizēt un sasniegt, tomēr reālajā dzīvē neviens taču nedusmojas, ka nav iespējams lasīt vizbulītes, sauļoties, bekot vai slēpot jebkad, kad ienāk prātā :-) Visam savs laiks un secība!

[04.01.2016]

Mīlestību, radošu garu un pārticību jaunajā 2016.gadā! Atgādinām, ka Uguns Pērtiķa gads pēc saules kalendāra sāksies 4.februārī, 11:46, Jaunā gada svinības pēc mēness kalendāra varēsim svinēt 8.februārī. Līdz ar jauno gadu mūsu kursu sarakstu papildinās jauna metode- Xuan Kong Da Gua (Lielās Trigrammas), kas ir klasiskā fenšui Lidojošo Zvaigžņu "otra ābola pusīte". Šī metode māca, kā savietot mājas ieeju (vai ieejas) ar ārējo ūdeni- dzīvu ūdeni, ielām, iebrauktuvēm un krustojumiem, kā visefektīvāk izmantot kustīga ūdens risinājums darba vietā vai mājvietā. Ja Lidojošās Zvaigznes vairāk saistītas ar laika enerģijām, tad Lielo Trigrammu metode ir pavisam praktiski risinājumi jebkurai mājai- pat ja ārpusē nav ūdens, ielas vai krustojuma, atbilstošu enerģiju var ieviest mājās:-)

[18.12.2015]

Pēdējie jaunumi- esam sagatavojuši kalendārus 2016.gadam, atjaunojuši informāciju par kursiem un semināriem jaunajā gadā, kā arī šim svētku laikam piedāvājam iegādāties dāvanu kartes mūsu pakalpojumiem; pēdējo gadu populārākā dāvanu karte ir dzimšanas karte bosam:-) Dāvanu kartes izmantošanai nav termiņa un elektroniskās versijas, toties ir aploksne un 10% atlaide līdz 31.decembrim.

[19.11.2015]

Mums šodien svētki- svinam 13. dzimšanas dienu! Par godu šim priecīgajam pasākumam visiem pakalpojumiem līdz 30.novembrim 30 % atlaide :-). Izvēlieties pakalpojumu, saņemiet rēķinu ar atlaidi un apmaksājiet līdz 30.novembrim un pašu pakalpojumu izmantojiet 6 mēnešu laikā- līdz 30.maijam!

[15.10.2015]

Filozofiskā mierā esam pārlaiduši saspringtos aptumsumu periodus, kā arī sagaidījuši, lai lieliskā saziņas planēta Merkurs dotos pareizajā virzienā:-) nu varam aicināt visus mācītiesgribētājus apdomāt un izvēlēties sev piemērotāku kursu un mācību formu.

2015./2016.gadā pieejami šādi mācību kursi- "Praktiskais Fenšui" un "Dzimšanas kartes 4 Pīlāru sistēmā" pieejami klātienes vai neklātienes versijā (materiāls, audiolekcijas un klātienes konsultācijas), savukārt "Plūmes Zieda paredzēšanas metode" un "Ķīniešu sejas lasīšanas metode" plānoti klātienē. Interesentiem lūgums aizpildīt kursu anketu, lai varētu apkopot kursu pieprasījumu un vēlamos mācību laikus. Tāpat pieejami praktiskie 3h semināri par 2 tēmām- "Fenšui dzīvojamām platībām" (māju, dzīvokļu iemītniekiem un izīrētājiem) un "Fenšui darījumu platībām" (birojiem, veikaliem un pakalpojumu sniegšanas vietām). Pieteikšanās uz semināriem, aizpildot anketu. Plašāka informācija par kursiem un semināriem, neskaidros jautājumus varat uzdot, rakstot uz projekti@fengshui.lv vai zvanot uz tālruni 29 287195. Uz tikšanos mācībās!

[25.09.2015]

Steidzos informēt, ka nupat iznākusi "Dzīvesziņas gadagrāmata 2016.gadam", kurā apkopoti dažādi vērtīgi padomi dvēselei, ķermenim un telpai ap mums. Paldies idejas autorei Aijai Austrumai un pārējiem autoriem, kā arī visiem tiem, kas piedalījušies šī izdevuma veidošanā. Meklējiet grāmatnīcās, izskatās šādi! :-)

[24.08.2015]

Jaunas ziņas visiem zinātkārajiem:-)

Atvērto durvju diena- 7.septembrī, no laikā no 8-10, 15-16 un 19-21! Nāciet iepazīties, noskaidrot visu par un ap 2015./2016. mācību gada fenšui, dzimšanas karšu un citiem kursiem klātienē un neklātienē, semināriem, kursu saturu un iespējām. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz linda@fengshui.lv (vai sms uz 29 287195), norādot vēlamo laiku. Tikšanās vieta- Artilērijas 40. Tiem, kam nav iespēju ierasties klātienē, lūgums atsūtīt savus jautājumus uz e-pastu. Uz tikšanos!

[09.06.2015]

No 10. līdz 17.jūnijam būšu mācību komandējumā, turpināšu padziļināti apgūt sejas lasīšanas mākslu. Projektiem, dzimšanas karšu konsultācijām un tālmācības studijām vasaras sezonā (līdz 1.septembrim) lūgums pieteikties laicīgi, jo atradīšos ārpus Rīgas. Jauku visiem vasaru!

[19.05.2015]

Paldies raidījuma vadītājai Dainai Jāņkalnei un dalībniecēm par jauko kopdarbu! Laika, protams, vienmēr ir par maz, tāpēc droši var uzdot jautājumus, kas palika aiz kadra, rakstot uz linda@fengshui.lv!

[18.05.2015]

Rīt, 19.maijā, kopā ar dizaineri Ilzi Tolu no PlānsB viesosimies Latvijas Radio 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot" un runāsim par interjera dizaina tēmu. Raidījuma sākums- 9:07.

[21.04.2015]

Šodien ir brīnišķīga diena- esmu beidzot satikusies ar Aigu un Ansi no visumalaiks.lv- pati savām acīm aplūkojusi un aptaustījusi ēterītus- piramīdas un lodes, esmu uzklausījusi pieredzes stāstus un izmantošanas nianses. Mana personīgā pieredze ar tiem ir gana sena, manos krājumos ir paši pirmie eksemplāri, tāpēc pienācis laiks papildināt kolekciju ar jauniem izstrādājumiem, turpinot uzlabot personīgā lauka un telpas kvalitāti. Visiem citiem es iesaku tikai tās lietas, ko esmu pārbaudījusi darbībā un šie ēterīti ir tieši tas, kas nepieciešams telpai, lai līdzsvarotu un uzlabotu tās enerģiju, sakārtotu savu lauku un paplašinātu apziņu. Lasiet, sajūtiet un izvēlieties sev piemērotāko piramīdu, lodi, puslodi vai talismanu, kā arī apsveriet iespēju izmantot citus piedāvātos pakalpojumus. Bildes atradīsiet Facebook lapā Harmonijas avots, e-pasts: aiga@visumalaiks.lv Lai jums visiem brīnišķīgs pavasaris!

[21.03.2015]

Apsveicam ar pavasara iestāšanos! Par godu šim jaukajam laikam esam papildinājuši pakalpojumu klāstu- no 1.aprīļa būs pieejama ķīniešu sejas lasīšanas konsultācija, kuras laikā varēsiet uzzināt daudz jauna par sevi, laiku, vecuma posmiem, talantiem un iespējām. Konsultācijas ilgums- 1h, cena- 50 eiro, nepieciešams kvalitatīvs portrets un profils A4 formātā, vēlams bez grima. Plašāka informācija un pietiekšanās, rakstot uz projekti@fengshui.lv

[18.03.2015]

Kalendāra sadaļā izmaiņas- tagad pie katras dienas ir norādes, kādus elementus un polaritāti satur katra diena. Mīnus zīme pirms elementa apzīmē Iņ enerģiju, plus zīme- Jan enerģiju. Saules aptumsuma laikā- 20.martā- esiet īpaši izmanīgi laikā no 10-12!

[05.02.2015]

Brīnišķīgu Kazas gadu visiem!

[22.01.2015]

Tuvojas gadu mija ar Kazas atnākšanu un pamazām varam gatavoties ikgadējo izmaiņu ieviešanai mājvietās un darba vietās, lai pienācīgi sagaidītu jaunās enerģijas no visām debespusēm. Padomus lasiet rakstā "Lidojošās Zvaigznes 2015.gadā". Visus neskaidros jautājumus varat uzdot, rakstot uz projekti@fengshui.lv

Lai nepalaistu garām svarīgu informāciju un jaunumus, nosūtiet vēstuli uz projekti@fengshui.lv, tematā norādot "Piesakos jaunumiem".

[06.01.2015]

Gada nemierīgākais mēnesis ar Zirga un Žurkas kauju ir beidzies, tāpēc varam sākt domāt par jaunām un radošām lietām. Aicinām pieteikties mācību kursiem- "Praktiskais Fenšui" un "Dzimšanas kartes 4 Pīlāru sistēmā" pieejami neklātienes versijā (materiāls, audiolekcijas un klātienes konsultācijas), savukārt "Plūmes Zieda paredzēšanas metode" un "Ķīniešu sejas lasīšanas metode" plānoti klātienē. Interesentiem lūgums aizpildīt kursu anketu, lai varētu apkopot kursu pieprasījumu un vēlamos mācību laikus. Uz tikšanos mācībās!

Labākais, mūsuprāt, mēness kalendārs ir dabūjams, sazinoties ar astroloģi Aiju Austrumu, aija.austruma@vejszimolos.lv

[31.12.2014]

Mīlestību, veselību un pārticību jaunajā 2015.gadā! Šovakar lejiet laimes un uzrakstiet vēlmju sarakstu laikā no 21 līdz 22, pēc 23 esiet uzmanīgi ar uguni! Koka Kazas gads sāksies 4.februārī, 5:59 no rīta, Jaunā gada svinības pēc mēness kalendāra varēsim svinēt 19.februārī.

[28.12.2014]

Plūmes zieda metodes kalendārs ir klāt! Kalendāra cena- 30 eiro, draugu, klientu un studentu cena- 20 eiro. Kalendārs pieejams PDF formātā- 12 lapas kalendāra (365 dienas un 24h diennaktī), 4 lapas ar paskaidrojumiem un komentāriem, e-pasts: projekti@fengshui.lv

Plūmes Zieda metode ir sena ķīniešu paredzēšanas sistēma, kuru izmanto komunikācijai ar Universu. Tās pamatā ir situācijas vai zīmes analīze, izmantojot 8 trigrammas, to būtību un mijiedarbību. Līdzīgi kā paredzēšanā, izmantojot "Pārmaiņu Grāmatas" (I-dzin) 64 heksagrammas, katrai situācijai ir sākums, vidusposms un iznākums. Kalendārs ir viena no Plūmes Zieda metodes variācijām, kurā trigrammās pārvērš gadu, mēnesi, dienu un stundu (bez minūtēm), iegūstot noteikta laika posma detalizētu raksturojumu. Labie laiki ir tie, kuriem ir labvēlīgs iznākums un vismaz viens posms- vai nu sākums, vai vidusdaļa (vai visi trīs posmi ir labvēlīgi). Sliktie laiki ir tie, kuros situācija beidzas nelabvēlīgi, neatkarīgi no tā, ka sākums vai vidusposms, iespējams, ir bijis labs.

Plūmes Zieda kalendāra rūpīga analīze (dienas paraugs šeit) parāda, ka labo laika posmu katrā dienā ir daudz vairāk, kā slikto, tāpēc izmantosim šo seno sistēmu, lai uzlabotu mūsu darba un privātās dzīves kvalitāti! Lai jums izdodas!

[19.11.2014]

Šodien, pavisam darbīgā noskaņojumā, svinam kompānijas 12. dzimšanas dienu! Lai jums un mums visiem izdodas tas, kas iecerēts!

[07.11.2014]

Aicinām pieteikties uz 3h fenšui semināru ar praktisku ievirzi- tas būs noderīgs tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi mājvietas remontam un pārmaiņām interjera dizainā. Daļa semināru tiks veltīta biznesa telpām- uz tiem aicinām darījumu cilvēkus, kuri vēlas uzlabot esošās biroju, veikalu un pakalpojumu sniegšanas vietas. Semināram iepriekš jāsagatavo plāni un ēkas novietojuma plāni. Precīzāka informācija atrodama šeit! Plānotie semināru datumi- 8.decembris (dzīvojamās telpas) un 10.decembris (darba telpas).

[04.09.2014]

Turpinās pieteikšanās uz rudens kursiem! Lūdzu interesentus aizpildīt kursu anketu, lai varētu apkopot kursu pieprasījumu un vēlamos mācību laikus. "Sejas lasīšanas" kurss mācības uzsāk otrdien, 9.septembrī, pl. 18.30. Uz tikšanos mācībās!

[21.08.2014]

Rakstu sadaļā esam pievienojuši jaunāko rakstu "Ķīnas vēji Latvijas ūdeņos", kas tapis sadarbībā ar žurnālu "Citādā Pasaule". Sirsnīgs paldies autorei un astroloģei Aijai Austrumai par izvēlētajiem jautājumiem! Tāpat no sirds iesaku arī citiem kaut reizi mūžā izmantot lieliskās stilistes Lolitas Graudiņas un nepārspējamās fotogrāfes Ineses Kalniņas pakalpojumus.

[15.08.2014]

Pamazām sākam plānot rudens mācību ciklus- šī gada jaunums- "Sejas lasīšanas pamati". Semināru ciklā paskatīsimies uz cilvēka seju no ķīniešu metafizikas puses, uzzināsim, ko nozīmē sejas trīs zonas, privātā un publiskā puse, pētīsim piecus kalnus, piecus virsniekus, četras upes un sešas dārgumu krātuves, noskaidrosim pie kuras no piecām stihijām pieder cilvēka seja un analizēsim desmit dažādus seju tipus. Semināru ciklā gūsim ieskatu arī tajā, kā dažādas sejas zonas ir saistītas ar noteiktu vecumu un kas jāņem vērā attiecīgajos vecuma posmos, pētīsim likteņa līkločus sejas 12 pilīs un analizēsim desmitiem dažādu seju praktiskajās nodarbībās. Mācības paredzētas (pēc vienošanās mācību laiks var tikt mainīts) reizi nedēļā, 3 mēnešus, no 9.septembra, pl.18.30. Mācību maksa- 160 eiro mēnesī, "agro putniņu cena" (pilna apmaksa līdz mācību sākumam)- 430 eiro.

Tāpat plašākai publikai piedāvājam "Plūmju Zieda Paredzēšanas Metodi". Tas ir fascinējošs un aizraujošs veids, kā komunicēt ar Universu, kā lasīt zīmes un norādes, pārveidojot tos simbolu virknēs, lai iegūtu atbildes uz jautājumiem. Izmantojot šo metodi, var aprēķināt, vai ir laba diena darījumam, vai iesāktā sadarbība būs veiksmīga, kad un kā risināt dažādus dzīves uzdevumus, kad un kur investēt naudu, kā novērtēt sadarbības partnerus un izvēlēties darbības jomas attiecīgajā laika posmā. Šis kurss īpaši noderīgs tiem, kuriem bieži jāizdara izvēle un jāsasniedz iespējami labākais rezultāts. Metode ir viegli apgūstama, jo sastāv no 8 simboliem un saskaitīšanas līdz 50, tā noteikti ir vienkāršāka par fenšui vai 4 Pīlāru metodi:-) Mācības paredzētas reizi nedēļā, 4 mēnešus. Mācību maksa- 125 eiro mēnesī, "agro putniņu cena" (pilna apmaksa līdz mācību sākumam)- 450 eiro.

"Praktiskais fenšui" un "Dzimšanas kartes- 4 Pīlāru metode" ir pieejams neklātienes formātā ar mācību materiāliem, reālu lekciju audio ierakstiem un dalību slēgtā diskusiju grupā neskaidro jautājumu apspriešanai. Katrs no mācību cikliem ir paredzēts 5 mēnešiem, viena cikla maksa- 500 eiro.

Visu neskaidro par mācību saturu, laikiem, cenām un pieteikšanos var noskaidrot, rakstot uz linda@fengshui.lv vai zvanot, tel.nr. 29 287195.

Jaunumu arhīvs

 


Untitled Document

/atjaunoti 01.01.2024./

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2024
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)