Ķīniešu metafizikas kursi 2022. gadā:

Jaunums! Publiskie semināri! Vairāk informācijas šeit. Klātienē būs pieejams pēc ierobežojumu atcelšanas, kopā ar online versiju.

Maksa par semināru- 60 eiro.

 

Neklātienes lekciju kurss "Praktiskais Fenšui" ir paredzēts 3 mēnešu garumā, apgūstot vienu lekciju nedēļā (12 lekcijas), paralēli ir iespēja realizēt praktiskos darbus pēc izvēles. Mācību maksa ir 150 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un atbalsta vide diskusijām, atbildēm uz jautājumiem (Discord, FB grupa vai tml.). Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 420 eiro. Kurss ir pārstrādāts 2022.gadā.

Tuvākais lekciju sākums- šobrīd:-)

 

Neklātienes lekciju kurss "Četri Pīlāri" tāpat paredzēts 3 mēnešiem, viena lekcija nedēļā (12 lekcijas). Mācību maksa ir 160 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un informatīva atbalsta vide (Discord, FB grupa vai tml.) Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 450 eiro. Kurss ir pārstrādāts 2022.gadā.

Tuvākais lekciju sākums- šobrīd:-)

Online lekcijas "Sejas lasīšanas pamati" notiks reizi nedēļā, 3 mēnešus. Mācību maksa ir 160 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, online videolekcijas, praktiskie darbi un dalība slēgtā diskusiju grupā. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 450 eiro.

Tuvākais online lekciju sākums- decembris, 2022.

 

Online lekcijas "Sejas lasīšanas padziļinātais kurss" notiks reizi nedēļā, 2 mēnešus. Mācību maksa ir 200 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, online videolekcijas, praktiskie darbi un dalība slēgtā grupā. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 380 eiro.

Plānotais lekciju sākums- marts, 2023.

Neklātienes lekciju kurss "Plūmju Zieda paredzēšanas metode" paredzēts 3 mēnešiem, viena lekcija nedēļā (12 lekcijas). Mācību maksa ir 180 eur/mēn., tajā ietilpst mācību materiāli, audiolekcijas, praktiskie darbi un dalība slēgtā atbalsta grupā. Pilna apmaksa pirms lekciju sākuma- 500 eiro.

Tuvākais lekciju sākums- šobrīd:-)

 

Visi kursi ir veidoti ļoti koncentrētā formātā, ar izdales materiāliem. Lasot kursu pa teikumam priekšā, to varētu "izstiept" arī uz gadu, tāpēc cena attiecībā pret saturu un apjomu ir adekvāta :-)

Pieteikšanās kursiem un semināriem, rakstot uz projekti@fengshui.lv

Papildu informācija pa tālruni 29 287195 (Linda).

Uz tikšanos mācībās!


Untitled Document

/atjaunoti 13.09.2022./ Kursi un kalendāri!

 

 

 

 

 

Untitled Document

Visi teksti un shēmas © LanHua, 2002-2022
Informācijas un attēlu pārpublicēšana bez atļaujas atstāj iespaidu uz karmu
:-)